Сегодня в городе Городня 20.04.2024

Кубок IBU: Кривонос стала 14-ю у спринті, перемогу здобула росіянка Акімова

У німецькому Арбері триває перший етап Кубка IBU, в рамках якого відбулася спринтерська гонка у жінок. У другому старті поспіль перемогу здобула представниця Росії Тетяна Акімова, якій навіть один промах на стрільбі стоячи не завадив посісти перше місце. Другою стала ще одна росіянка Анастасія Шевченко, а замкнула трійку біатлоністка з Франції Камілла Бене. Найкращою з українок знову стала Ганна Кривонос, яка з ідеальною стрільбою зайняла 14-е місце, відставши від переможниці на 44,6 секунди. Кубкові очки також заробила Катерина Бех, яка допустила дві помилки на вогневих рубежах і стала 32-ю. Анастасія Меркушина не зуміла закрити дві мішені, а також показала не найбільшу швидкість, фінішувавши на 50-й позиції. Ірина Петренко, яка повернулася після дворічної паузи, допустила три помилки на стрільбі і виявилася на 83-му місці в підсумковому протоколі. Найкращою з українських юніорок стала Юлія Городна, яка з одним колом зайняла 71-е місце. Христина Дмитренко також допустила один промах, ставши 79-ю. Оксана Москаленко припустилася трьох промахів, зайнявши 94-е місце. Кубок IBU, Арбер, Перший етап. Спринт. Жінки 1. Тетяна Акімова (0 + 1) 22: 58,1 2. Анастасія Шевченко (0 + 1) +4,0 3. Камілла Бене (0 + 0) +5,4 ... 14. Ганна Кривонос (0 + 0) +44,6 32. Катерина Бех (0 + 2) +1: 10,0 50. Анастасія Меркушина (2 + 0) +1: 46,3 71. Юлія Городна (1 + 0) +2: 29,0 79. Христина Дмитренко (1 + 0) +2: 36,2 83. Ірина Петренко (0 + 3) +2: 42,7 94. Оксана Москаленко (1 + 2) +3: 28,2 DNS Надія Бєлкіна Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet