Сегодня в городе Городня 20.04.2024

Меркушина виграла жіночий мас-старт на чемпіонаті України

У Буковелі продовжився чемпіонат України з біатлону, в рамках якого відбувся жіночий мас-старт. Перемогу в цій гонці здобула Анастасія Меркушина. Уже після першого вогневого рубежу Анастасія разом з Юлією Джимою захопили лідерство, але на третьому рубежі Джима не змогла закрити відразу три мішені, дозволивши суперниці піти у великий відрив. Після четвертого рубежу в боротьбі за золото нічого не змінилося - Меркушина впевнено прийшла до фінішу першою, а Джима стала другою. У боротьбі за бронзу на заключному вогневому рубежі зійшлися Юлія Городна і Христина Дмитренко. Городна допустила два промахи, а Дмитренко - один, що дозволило їй піти в невеликий відрив. Юлія поступово скорочувала відставання, але дистанції їй не вистачило, що дозволило Дмитренко завоювати бронзу. Зазначимо, що в неділю, 28 березня, в останній день чемпіонату України в Буковелі відбудеться змішана естафета. Чемпіонат України Мас-старт. Жінки 1. Анастасія Меркушина (1 + 1 + 0 + 1) 48:39,7 2. Юлія Джима (1 + 1 + 3 + 1) +47,9 3. Христина Дмитренко (0 + 0 + 0 + 1) +4:38,0 Раніше повідомлялося, що Дмитро Підручний виграв чоловічий мас-старт на чемпіонаті України. Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet